logo

22 Haziran 2013

Oxford’un İngilizce Gecesi

Oxford Language Centre yabancı dil merkezi öğrenci ve öğretmenlerinin hazırladığı ‘İngilizce Gecesi’ çok sayıda öğrenci ve velilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Yıl sonu gecesi için hazırlanan İngilizce oyunlar, şarkılar ve gösterilerle velilerine güzel bir gece yaşattı. Oxford Language Centre öğrencilerinin her yıl geleneksel hale getirdikleri ve velileri için hazırlamış oldukları etkinlik, Nazilli Belediye Tiyatro Salonu’nda yapıldı. Öğrenciler, İngilizce drama hocası Gamze Babacan’ın İngilizceye uyarladığı Snow White And Seven Dwarfs, Ali Baba Farm’s ve Got Talent oyunlarını oynadılar. Gecede yıl boyunca satranç ve masa tenisi turnuvaları, kitap okuma ve performans testlerinde başarılı olan öğrencilere madalyaları da verildi.

Etkinliğin aynı zamanda çocukların aldığı eğitimleri de pekiştirdiğini ifade eden Oxford Language Centre Kurucu Müdürü Muzaffer Akman: “Yılsonundaki bu gösteriyle öğrencilerimizin aldıkları bir yıllık eğitimi görsel olarak sahnelendirdik ve aynı zamanda aldıkları eğitimin pekiştirilmesine, özgüvenlerin gelişmesine katkı sağladık. Bu gecede emeği geçen öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

(İHA)

Share