logo

20 Temmuz 2013

PAÜ Basket Takımı Gökhan Taştimur İle Anlaştı

Bu sezon 2. Lig’de mücadele edecek olan Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Basketbol Takımı, BEKO Ligi antrenörlerinden Gökhan Taştimur ise anlaşma sağladı.

Yeni sezonda Göztepe'nin haklarını alarak 2. Lig’de mücadele edecek olan Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Basketbol Takımı yeni teknik adamını buldu. PAÜ Sosyal Tesisler’de yapılan imza törenine Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut ve yöneticiler katıldı. Pamukkale Üniversitesi Basketbol Takımı, kariyeri boyunca Eczacıbaşı, Kültür Koleji, Kombassan Konyaspor, Antalyaspor, Samsunspor, Kepez Belediyespor, Olin Edirne ve Erdemirspor'u 1. lige çıkaran Gökhan Taştimur ile sözleşme imzaladı.

PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı ile el sıkışan Antrenör Gökhan Taştimur, imza töreni sonrası Denizli’ye geldiği için mutlu olduğunu belirtti. Taştimur, "Kısa süre önce bir operasyon geçirdim. Daha sonra Pamukkale Üniversitesi Spor Kulübü ile görüştük ve kulübün sahiplenmesi beni çok mutlu etti. Denizli'ye davet edildiğimde sadece bir nezaket ziyaretinde bulunduğumu düşünüyordum. Fakat burada gördüklerim beni heyecanlandırdı ve büyük bir çalışma isteği uyandırdı. Denizli'deki protokol dahil herkes basketbol takımının en iyi yerlere gelmesi için iş birliği içinde.Tesisler mükemmel, olanaklar 2. Lig'in üzerinde. Bu şartlarda bize de çalışmak ve başarmak kalıyor. İnanıyorum ki PAÜ bu sene 2. Lig’de misafirlik yapacak ve hedeflediği Beko Basketbol ligine sezon sonunda ulaşacaktır” dedi.

(İHA)

Share