logo

03 Ağustos 2013

Özdilek Holding’den Dev Anlaşma

Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, Crowne Plaza İzmir Otel’in yapılan anlaşmayla Wyndham İzmir Özdilek ismi ile hizmet vermeye başladığını duyurdu.

Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek Dünyanın en büyük otel zincirleri arasında bulunan Wyndham Hotels & Resorts ile yapılan iş birliği açıklamasını, Wyndham Hotel Group Merkez ve Doğu Avrupa Operasyon Başkan Yardımcısı Edwin Broers ve Wyndham İzmir Özdilek Genel Müdürü Funda Bezircilioğlu ile birlikte yaptı.

SAYI 21’E ULAŞTI

Wyndham Hotel Group’un farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek 67 ülkede hizmet sunan 15 farklı otel markasının bulunduğu ve 635 bin 100 oda kapasitesine sahip 7 bin 410 oteli bünyesinde bulundurduğunu belirtildi. Grup Wyndham İzmir Özdilek ile Wyndham ve Ramada markaları altında bulunan 21 otel sayısına ulaştığını ifade eden Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek; “ Wyndham grubu ile işbirliğimizin çok başarılı olacağından ve otelimizi tercih eden misafirlerin Wyndham İzmir Özdilek’te lüks otel beklentilerini karşılayacak yüksek kaliteli bir konaklama deneyimi yaşayacaklarına eminiz. Özdilek hizmet kültürüne sahip tecrübeli ekibimizle Wyndham İzmir Özdilek çatısı altında sizlere hizmet vermeye devam etmekten onur duyacağız” dedi.

Otelcilik sektöründe de kaliteli hizmet prensibinin dışına çıkmayacaklarını hatırlatan Özdilek; “Otelimiz 01 Ağustos 2013 itibari ile dünyanın en büyük Otel zinciri Wyndham Hotels & Resorts ile işbirliği yapmış olup zincirin lüks markası olan Wyndham tercih edilerek Wyndham İzmir Özdilek ismi ile hizmet vermeye devam edecektir.Özdilek Holding olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerde sürekli gelişimi ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyor, kalite standartlarından ödün vermeyen anlayışımızla farklı sektörlerde faaliyet gösteriyoruz” dedi.

(İHA)

Share