logo

21 Şubat 2007

İNTERNETTE 25 BİN KİŞİYİ EVLENDİRDİ

ÇÖPÇATAN BİLGİSAYAR ARACILIĞIYLA TANIŞAN İNSANLAR ARTIK EVLENİYOR
– ARKADAŞLIK SİTELERİNE GİREREK TANIŞAN 50 BİN KİŞİDEN 25 BİNİ TANIŞARAK EVLENDİLER
– ÇÖPÇATAN BİLGİSAYAR ARACILIĞIYLA TANIŞIP EVLENENLERİN SAYISI HIZLA ARTIYOR
İzmir’de 14 yıldır hizmet veren ve 10’a yakın arkadaşlık ve evlilik sitesi bulunan Yusuf İnan, insanların artık internette özgür olduklarını ve evlilik için interneti tercih ettiğini söyledi. Her gün 10 bine yakın kişinin ziyaret ettiği evlilik ve arkadaşlık sitelerinde kendilerine göre eş bulanlar evliliğe ilk adımı atıyorlar.
Arkadaşlık ve evlilik siteleriyle binlerce insanı tanıştıran Yusuf İnan, internete giren herkesin, yaşına boyuna, kilosuna ve huyuna göre arkadaş bulduğunu söyledi. İnan,”Şimdiye kadar 25 bin üyemiz bizim aracılığımızla tanışıp evlendi. İnsanlarla iletişim azaldığı için sanal ortam biraraya geliyor.Nette daha rahat konuşup, düşüncelerini daha rahat paylaşabiliyor. Sitelere giren erkek ve bayanlar daha özgür ve açık sözlü oldukları için tercih ediyorlar.” dedi.
TANIŞMAK 15 YTL
İnternette tanışmak için sınırlama getirildiğini söyleyen Yusuf İnan,” sitelere kayıt olmak üçretsiz. Ancak tanışıp ve mail atmak 15 YTL’ye tabi. Bu da çiftlerin birbirleriyle daha ciddi olduğunu belirlemek için. Ciddi olmayan insanlar zaten üyelik parası vermeyeceği için sitelerden vazgeçiyor. Bilgisayar sayesinde eş bulmak daha kolay. Kilosuna, yaşına, huyuna göre herkes eş bulabilir.” diyerek ciddi insanların arkadaşlık ve evlilik sitelerine girdiğini söyledi. İnan’ın, disikus.net, zenginhatun.com,kiralıksevgili.com,sevgizamanı.com gib değişik siteleri bulunuyor.
(İHA)

Share