logo

10 Şubat 2007

EVLENMEK İÇİN GAZETEYE İLAN VERDİ

Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde yaşayan 64 yaşındaki bir vatandaş, ilçede yayınlanan yerel bir gazeteye verdiği ilanla evlenmek istediğini duyurdu.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Fikret Ocakcı, vefat eden eşiyle 14 Nisan 1966 yılında evlendiğini ancak eşini 18 Nisan 2006 kaybettiğini söyledi. Verdiği ilanda 45-55 yaşlarında, başörtülü, uygun birisiyle evlenmek istediğini belirten Ocakcı, “Maddi durumum çok iyi. SSK emeklisiyim. Evleneceğim kadını rahat ettireceğim” dedi. Ocakcı, gazeteye verdiği ilanda ise şunları belirtti:
“Şu anda çok yalnızım. Akşamları olunca kendimi çok daha yalnız hissediyorum. Bu yüzden benim mutlaka evlenmem gerekiyor. Eşimin vefatından sonra yaklaşık 20 bayanla görüştüm. Ama bir türlü olmadı. Uygun birisini bulamadım. Görüştüğüm bayanlar bana uygun olmadılar.”
Fikret Ocakcı’nın gelini Hasibe Ocakcı ise, “Babamızı çok seviyoruz. Onun mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Babamıza hanım baktık ama olmadı. Ailemize uygun birisini bulursak babamızı evlendireceğiz. Hepimiz, babamızın mutlu olmasını istiyoruz. Onun mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” diye konuştu.
(İHA)

Share