logo

22 Temmuz 2013

Demirci SYD Vakfı’ndan Yoksul Ailelere İftar

Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından yararlanan vatandaşları bu Ramazan'da da yalnız bırakmadı.

Demirci Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından belirlenen yardıma muhtaç aileler ile iftar sevincini paylaşan Kaymakam Yalçın Sezgin, Sabancı Öğretmen Evi'nde yardıma muhtaç aileleri ağırladı.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti üyeleri, Vakıf Müdürü Fikret Çelik ile vakıf çalışanlarının katıldığı iftar yemeğinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından belirlenen aileler ile bir süre sohbet eden ve onların dertleriyle tek tek ilgilenen Kaymakam Sezgin, yardıma muhtaç ailelere her zaman sahip çıkacaklarını ve her zaman bu ailelerin yanında olduklarını ifade etti.

Kaymakam Sezgin konuşmasında, "Demirci Kaymakamı olarak ben Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personelimiz ve buradaki diğer görevlilerimiz sizlerin sadece böyle bir akşamda değil her zaman hizmetinizdeyiz. Sizler bizim büyüklerimizsiniz sizler bize emanetsiniz. Devletimizin imkanlarını yoksulumuza çaresiz vatandaşlarımıza ulaştırmak bizim görevimiz. Biz bu görevimizi yerine getirmek için varız. Mahallerinizde mahalle muhtarlarımız köylerimizde köy muhtarlarımız sizlerin taleplerini bizlere iletiyor. Ama yinede bizlerin ulaşamadığı noktalarda siz mutlaka bize ulaşın bize sıkıntılarınızı belirtin.”

(İHA)

Share