logo

20 Kasım 2007

Annesini döven babasını darp etti

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir genç, annesini dövdüğünü öne sürdüğü babasını darp ettiği gerekçesiyle ifadesine başvurulmak üzere Emniyet’e götürüldü.
Edinilen bilgiye göre olay, dün akşam saat 22:00 sıralarında Cumhuriyet Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre alkollü olan baba A.V., eşi M.V. ile tartışmaya başladı. Bir süre sonra M.V., bir çay ocağında garson olarak çalışan oğlu S.V.’nin (15) yanına giderek dövüldüğünü söyledi. Bunun üzerine S.V. babasını Kaymakam Sokak girişine getirerek, “Günah değil mi o kadını dövüyorsun?” deyip darp etti. Çevreden yetişen vatandaşlar genci sakinleştirirken, olay yerinden uzaklaşan S.V. polis tarafından
yakalanarak ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürdü.
Olay yerinde ucu bükülmüş halde bir bıçak bulunurken, yüzünden kanlar akan A.V., “Bana kimse sahip olmadı. 17 Ağustos depreminde her şeyimi kaybettim. Ölmek istiyorum” dedi. Bu sırada çağrılan ambulans, bir iş yerinin tentesine takıldığı için sokağı geçemedi. Tente toplandığı sırada yerden kaldırılan baba çevredekilerin yardımıyla yürüyerek ambulansa bindirildi. Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılan A.V.’nin tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenildi.
Öte yandan polis merkezine götürülen anne M.V., moralinin bozuk olduğunu belirterek, “Ev hali münakaşa” demekle yetindi. Şahıslar, ifade verdikten sonra polis merkezinden ayrıldı.

(İHA)

Share