logo

28 Nisan 2017

HANEDAN’DA İZDİHAM

Aydın’da Hanedan Mağazası’nın başlattığı kampanyada izdiham yaşandı.
Temizlik ürünleri, hırdavat, züccaciye, küçük ev aletleri, ev tekstili, elektronik, oyuncak, plastik eşyalardan oluşan 20 bin ürünün satışının yapıldığı Hanedan Mağazası başlattığı “herşey 5 lira” kampanyası ile vatandaşların mağaza önünde ve içinde uzun kuyruklar oluşturmasına ve izdiham yaşanmasına neden oldu.
Aydın’da 3 şubesi bulunan Hanedan Mağazaları Ayakkabıcılar Çarşısı’nda bulunan mağazalarında piyasayı hareketlendirmek amacıyla başlattıkları kampanyayı günler öncesinden duyurmuşlardı.
Sabahın erken saatlerinde mağaza önünde toplanan kalabalık kapıların açılması ile birlikte herşey 5 lira olan mağazaya hücum etti.
Ürünleri alabilmek için birbirleriyle yarışan vatandaşlar arasında zaman zaman tartışmalar yaşandı.
Hanedan Halı Dünyası ile adından söz ettiren mağaza ev ürünlerindeki çeşitliliği ve ucuzluğu ile vatandaşların uğrak yeri haline geldi.
“Bu mağazada fiyat sormak yasak, herşey 5 TL” kampanyasının Mayıs ayının sonuna kadar devam edeceğini belirten mağaza yetkilileri, her 15 günde bir şehrin farklı noktasında farklı kampanyalarla Aydınlı vatandaşlara sürprizler yapacaklarını söylediler.
(KUDRET CAN)

Share