logo

31 Ekim 2017

EFELER’DE CHP DELEGE SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efeler İlçe örgütünün delege seçimleri tamamlandı.

10 Eylül 2017 tarihinde başlayan delege seçimlerinin tamamlandığını belirten CHP Efeler İlçe Başkanı Mehmet Şık; “8 bin üyemizin bulunduğu ilçemizde yaklaşık 5 bin üyemiz katılım sağlayarak mahallelerinde ilçe kongresinde oy kullanacak delegelerimizi belirlediler.” dedi.
“400 DELEGEMİZLE İLÇE KONGREMİZİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”
Konuyla ilgili olarak basın açıklaması yapan CHP Efeler İlçe Başkanı Mehmet Şık; “83 mahallemizde üyelerimizin oylarıyla belirlenen 400 delegemizle ilçe kongremizi gerçekleştireceğiz. Öncelikle, seçimlerimiz boyunca ilgi ve alaka gösteren üyelerimize, görev alan ve emek veren dostlarımıza ve ilçe yönetimime teşekkür ediyorum. Üyelerimizin oylarıyla seçilen delegelerimizi tebrik eder, bu vesileyle ilçe kongremizin partimize yakışır bir şekilde, şölen havasında geçmesini temenni ediyorum.” diye konuştu.
“HALKIMIZA UMUT OLMAMIZ GEREKİR”
“Unutmayalım ki, asıl mücadelemizin cumhuriyetimizi ortadan kaldırmak isteyen tek adam rejimi olduğu, ülkemizi aydınlık günlere tekrar kavuşturmak için birlik ve dayanışma içerisinde halkımıza umut olmamız gerektiğidir.” diyen Şık; ” Bu sorumluluk ve bilinçle hareket ederek herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” dedi.
(GÜNER DOKUYUCU)

Share