logo

04 Ekim 2016

Efeler halkı park ve kafeteryalarına kavuşuyor

Efeler Belediyesi tarafından yapılan 3 park ve kafeteryanın açılışı için geri sayım başladı.
Efeler Belediyesi tarafından yapılan Efeler Mahallesi’ndeki Şehit Jandarma Er Fatih Çaybaşı Parkı ve Kafeteryası, Umurlu Mahallesi’ndeki Mustafa Kemal Yılmaz Parkı, Kafeteryası ve Çok Amaçlı Salon ve Meşrutiyet Mahallesi’ndeki Şehit Polis Nedip Cengiz Eker Parkı ve Manolya Kafeteryası olmak üzere 3 mekan için önümüzdeki günlerde açılış töreni düzenlenecek.

İlk olarak 5 Ekim Çarşamba günü saat: 17.30’da Şehit Jandarma Er Fatih Çaybaşı Parkı ve Kafeteryası açılış kurdelesini kesecek olan T.C. Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, 7 Ekim Cuma günü saat: 14.30’da Umurlu Mahallesi’ndeki Mustafa Kemal Yılmaz Parkı, Kafeteryası ve Çok Amaçlı Salonu ve son olarak da 12 Ekim Çarşamba günü saat: 12.30’da da Meşrutiyet Mahallesi’ndeki Şehit Polis Nedip Cengiz Eker Parkı ve Manolya Kafeteryası’nı ilçe halkının hizmetine açacak.
“Halkımız için çalışıyoruz”
Efeler halkının uygun fiyatlarla sıcak, soğuk içeceklerini içip, aperatif yiyecekler yiyebilecekleri güler yüzlü personelin hizmet vereceği kafeteryaların yanı sıra çocukların da gönüllerince vakit geçirebilecekleri park alanları yarattıklarını ifade eden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Her zaman ilçe halkımızın hak ettiği hizmeti alabilmesi için çalışıyoruz. Sosyal belediyeciliği uygulama konusunda da halkımıza söz vermiştik ve sözümüzü yerine getiriyoruz. Dar gelirli vatandaşlarımızın da rahatlıkla gelebilecekleri kafeteryalarımız ile ilçemizin değişik noktalarında halkımızın hizmetinde olacağız” diye konuşarak tüm ilçe halkını park ve kafeteryaların açılışlarına davet etti.

Share