logo

04 Temmuz 2017

CHP EFELER, MAHALLE TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTU

CHP Efeler İlçe Başkanlığı, Mahalle Temsilcileri ile bir araya geldi.

CHP Efeler İlçe Başkanlığı tarafından, 180 mahalle temsilcisine Cumhuriyet Halk Partisi’ne geçmişten bu yana verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür belgesi takdim edildi.

Efeler Saklı Bahçe’de düzenlenen kahvaltılı toplantıya; Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, CHP İl Başkanı Bayram İnci, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, CHP Efeler İlçe Başkanı Mehmet Şık, partililer ve Mahalle temsilcileri katıldılar.
MAHALLE TEMSİLCİLERİNE TEŞEKKÜR
CHP’li Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı ve  Maltepe’de son bulacak olan Adalet Yürüyüşü’ne CHP Efeler İlçe örgütü olacak katılacaklarını belirten Başkan Mehmet Şık; “CHP İl ve İlçe örgütleri olarak 8 Temmuz Cumartesi günü Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşü’ne katılacağız. Bununla ilgili olarak mahalle temsilcilerimizle bir araya geldik. Katılımın sağlanabilmesi için mahalle örgütlerimizin kendi mahallelerinde örgütlenerek konuyla ilgili çalışmalar yapmalarını istedik. Ayrıca 2014 yılından 2017 yılına kadar partimizin iktidarı için emek harcayan tüm mahalle temsilcilerimize emeklerinden dolayı teşekkür belgesi takdim ettik.” şeklinde konuştu.
(KUDRET CAN)

Share