logo

KÖŞK’TE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI!..

Köşk İlçesi'nde yerel şeçimler öncesinde belediye başkan adaylarının isimleri gündemde..Gazetemize ulaşan bilgiler ve duyduklarımız doğru ise yeni isimler ortaya çıkıyor..

CHP'den Aydın Belediye itfaiye Müdürlüğü'nden emekli Metin Demirkıran, MHP'den Hüseyin Olur ve Gaffur Gergerli'nin isimleri ortaya çıkmış..

Bir internet sitesinde  CHP'den Belediye başkan adayı olacağı söylenen CHP Köşk İlçe Başkanı Özcan Aruman ise yazılı olarak bir açıklama yaptı..

Aruman Belediye Başkan adayı olmayacağını belirttiği açıklamada özetle şunları söyledi;

“Köşk Belediye Başkanlığı için geçtiği anket ve Köşk'te oluşan izlenim üzerine bu açıklamayı yapma gereği hissettim. Öncelikle bu kutsal vazifenin bana yakıştırılmış olmasının beni fazlasıyla onurlandırdığının bilinmesini isterim. Fakat şu anda yürütmekte olduğum CHP Köşk İlçe Başkanlığı görevimden çok memnun olmakla beraber istifa etmeyi ekibim ve Köşk'teki CHP'lilere ihanet olarak görüyorum. Sorumluluklarım gereğince bana ve ekibime düşen, Köşk halkının sabırsızlıkla beklediği, Köşkümüze çok yakışacak olan, belediye başkanı adayımızın arkasında dimdik ve kararlı bir şekilde durmaktır. Köşk halkının 2014 yerel seçimleri itibariyle sosyal demokrat belediyeciliğinin güzellikleriyle tanışacağına bütün kalbimle inanıyorum. “

Basın Meslek İlkeleri ve etiği açısından, adları geçen isimler aıklama yaparlarsa aynen gazetede yayınlamayı taahhüt ederiz.
Tüm aday adaylarına ve adaylara başarılar dileriz.

(Mücadele Ajans)

Share