logo

Güzelçamlı Belediye Başkanı AK Parti’ye geçti

Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı beldesi Belediye Başkanı Bayram Bayaözlü, AK Parti’ye geçti. Bayaözlü için yarın akşam Güzelçamlı’da Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç’un da katılacağı bir tören düzenleneceği bildirildi.
Türkiye’nin en büyük doğal mirasları arasında yer alan Dilek Yarımadası Milli Parkı’nı da bünyesinde barındıran önemli bir turizm beldesi olan Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı’da 1984 yılında ilk kez muhtar seçilen Bayram Bayaözlü, Güzelçamlı’nın belde olduğu 1992 yılına kadar iki dönem kesintisiz olarak muhtarlık görevini sürdürdü. 1992 yılında Güzelçamlı’nın belde olması nedeniyle yapılan ara seçimlerde ANAP’tan aday olan ve belediye başkanı seçilen Bayaözlü, peş peşe yapılan 4 seçimi de kazanarak, kesintisiz olarak Güzelçamlı Belediye Başkanlığı görevini sürdürüyordu. Bugün ANAVATAN’dan istifa ederek, AK Parti’ye kaydolan Bayaözlü, Güzelçamlı’nın daha çok kalkınması ve sorunların çözümüne katkı sağlamak amacıyla AK Parti’ye geçtiğini söyledi.
Bu arada, AK Parti Kuşadası ilçe Başkanı İbrahim Üstün, Güzelçamlı Belediye Başkanı Bayram Bayaözlü’nün partilerine katılması nedeniyle yarın (Cumartesi günü) Saat: 19.30’da Güzelçamlı’da kapsamlı bir katılım töreni düzenleyeceklerini söyledi. Üstün, törene Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç ile birlikte partili milletvekillerinin de katılacağını kaydetti.

(İHA)

Share