logo

Güçlü Çezik’e Sürpriz Yaşgünü Ziyareti

Mücadele Gazetesi Haber Sorumlusu Güçlü Çezik, önceki gün doğumgününü kutladı. Ancak gazetede gerçekleşen doğumgünü kutlamasında bu kez bir sürpriz yaşandı. MHP Aydın Kadın Kolları'nın önceki İl Başkanı Serap Cambazoğlu ve bir önceki dönemde birlikte görev yaptığı kadın kolları üyeleri, sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek Güçlü Çezik'in doğumgününü kutladılar.

 

Serap Cambazoğlu ve arkadaşlarının, ayrıca tehlikeli bir rahatsızlık geçiren Ramazanpaşa ve Hasanefendi Mahalleleri Muhtarı ve Türkiye Muhtarlar Derneği Aydın Şubesi Başkanı Ertuğrul Özdemir'e de Aydın Devlet Hastanesi'nde bir geçmiş olsun ziyaretinde bulunduğu öğrenildi. Cambazoğlu ve arkadaşları, hastane ziyaretinin ardından, sosyal medya sayesinde bugün Güçlü Çezik'in doğumgünü olduğunu öğrenince böyle bir sürpriz yapmaya karar vermişler.

Kutlamaya Mücadele Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehtap Altınkeser ve İdari İşler Sorumlusu Betül Çolak da katıldı.

Güçlü Çezik ise hem şaşırdığını, hem de mutlu olduğunu ifade ettiği bu sürpriz yaşgünü ziyaretinden dolayı MHP'li konuklarına teşekkür etti ve “Bugün meslek hayatımda bir ilki yaşadım. İlk defa bir siyasi partinin üyeleri doğumgünümde böyle bir sürpriz ziyaret gerçekleştirdiler. Siyasette seviyenin iyice düştüğü, kavgaların ve kutuplaşmaların arttığı, bu tür insancıl davranışları görmenin giderek zorlaştığı şu günlerde böyle bir sürprizle karşılaşmak, benim için çok hoş ve hep hatırlayacağım bir meslek anısı oldu. Sizlere çok teşekkür ediyorum ve bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğunuz başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.” şeklinde konuştu.

(Güçlü ÇEZİK)

Share