logo

AYDIN İL GENEL MECLİSİ’NDEN BASIN KURULUŞLARINA NEZAKET ZİYARETİ

AYDIN İL GENEL MECLİSİ’NDEN BASIN KURULUŞLARINA NEZAKET ZİYARETİ
Aydın İl genel Meclisi Basın Komisyonu il genelinde görev yapan ve meclisin çalışmalarını kamuoyuna aktaran basın kuruluşlarına nezaket ziyaretinde bulundular. İlk olarak İhlas Haber Ajansı (İHA) Aydın Bürosu’na ziyaret eden komisyon üyeleri ve Meclis Başkanı İsmail Hakkı Eser başarılı çalışmalarından dolayı İHA’ya teşekkür ettiler.
Ziyarete Aydın İl Genel Meclisi Başkanı İsmail Hakkı Eser ile birlikte Aydın İl Genel Meclisi Basın Komisyonu Başkanı Akif Pala, İl Genel Meclisi Üyeleri Erdinç Çeliksoy, Adil Turgut Gökçen ve Aydın Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şükrü Söylevci katıldı.
Aydın İl Genel meclisi olarak iktidar ve muhalefet üyeleri ile uyumlu bir çalışma içerisinde olduklarını ve geride kalan 3 yıllık dönemde bir çok başarıya imza attıklarını belirten Meclis Başkanı İsmail Hakkı Eser, Aydın’daki bası mensuplarıyla da uyum içerisinde olduklarını her zaman basının yapıcı eleştirilerine açık olduklarını söyledi.
Basın Komisyonu Başkanı Akif Pala ise il genelindeki tüm basın kuruluşları ile yakın ilişkiler içerisinde olduklarını, ilin sorunlarının çözümü noktasında her birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını söyleyerek özverili çalışmalarından dolayı basın mensuplarına teşekkür etti.
Ziyaret sonunda Aydın İl Genel Meclisi tarafından İHA’ya ‘Kamuoyunu aydınlatma ve bilgilendirmede gösterdiği hassasiyet ve başarılarından’ dolayı teşekkür belgesi verildi.
(İHA)

Share