logo

29 Eylül 2017

Didim CHP’de Aday Sayısı 3’e Yükseldi

CHP Parti Eğitmeni Nurettin Koçak, CHP Didim İlçe kongresinde İlçe Başkanlığına aday olduğunu basın toplantısıyla duyurdu.

CHP Didim İlçe Örgütünün önümüzdeki günlerde yapılacak olan İlçe kongresinde Nurettin Koçak, İlçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. İlçe binasında düzenlenen basın toplantısına CHP’li Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, CHP İlçe Başkanı Gökmen Karataş ile partililer katıldı.
Basın açıklamasında konuşan İlçe Başkanı Karataş seviyeli ve düzeyli bir seçim süreci dileyerek aday olan herkese başarı dileklerinde bulundu.
CHP Didim İlçe Başkan adayı Nurettin Koçak ise konuşmasında CHP’nin insan odaklı politikaları olduğunu belirterek “CHP’nin siyasi temel anlayışında din ve mezhep eksenli bir politika yoktur. Bölgecilik, hemşericilik, eksenli bir politika da yoktur. CHP’nin siyasi anlayışında insan odaklı, insana değer ve hizmet vardır. İyi yönetici her şeyi bilen kişi değil, yaptığı işi iyi bilenleri bir araya getirip, onları uyum içinde çalıştırabilen kişidir. Niçin aday oldum. Başarının anahtarı olan; siyasi birikim, dürüst yönetim, hoş görü, samimiyet, emek, disiplin, strateji, temiz bir geçmiş ve kimseyi kimseden ayırmadan bir olmak için aday oldum. Didim’de parti içi sarsılan güvenin ve saygının yeniden tesisi için aday oldum” dedi. (İHA)

Share