logo

26 Haziran 2013

Yılın en kaliteli ekibi ‘nazilli aşağı yakacık ilk-orta okulu’

Nazilli Aşağı Yakacık İlk-Ortaokulu ‘Yılın Kaliteli Ekibi’ kategorisinde ‘Başarı Yolcuları Ekibi’ ile Türkiye Birincisi olarak başarılarına bir yenisini ekledi.

Eğitimde Kalite Yönetimi Uygulamaları 9. Paylaşım Toplantısı ve ödül töreni Ankara’da yapıldı. Başkent Öğretmen Evi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Nazilli Aşağı Yakacık İlk-Ortaokulu ‘Yılın Kaliteli Ekibi’ kategorisinde ‘Başarı Yolcuları Ekibi’ ile Türkiye Birincisi olarak başarılarına bir yenisini ekledi. Aşağı Yakacık İlk-Ortaokulu Müdürü Selami Altuntaş, Müdür Yardımcısı Ümit Ceyhan, Ekip Lideri Didem Kaytaz, okul öğretmenleri Halime Hak, Yusuz Dirik ve Ersin İşsever ile Nazilli AR-GE Birimi TKY Formatörü Zafer Çavuşoğlu, birincilik ödülünü Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın elinden aldılar.

Törene Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın yanı sıra, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan birçok genel müdür, grup başkanı, şube müdürü, il müdürleri ve öğretmenler katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ile Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan’ın da katıldığı tören, Eğitimde Kalite Yönetimi Uygulamaları Programı’nın tanıtım videosunun gösterimi ile başladı. Ödül töreni yılın kaliteli okul-kurum ve ekip olmak üzere 2 kategoride yapıldı. 81 ildeki tüm okulların katıldığı yarışmada, il ve ilçelerde yapılan değerlendirmeler sonucunda bakanlığa gönderilen raporlar arasında her 2 kategoride ilk 10’a kalan ekip ve kurumlar stant açtı. Nazilli Aşağı Yakacık İlk-Ortaokulu’nun standını ziyaret eden Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, bu süreçte emeği geçenleri tebrik etti. Stant ziyaretlerinin ardından 20 ekip arasında ilk 3’e girenlere başarı belgesi ve plaket takdim edildi.

 

 

 

(İHA)

Share