logo

24 Temmuz 2013

Yardımsevenler Derneği Didim Şubesi İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Türkiye Yardım sevenler Derneği Didim Şubesi Ramazan ayı dolayısıyla dernek üyeleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Türkiye Yardım sevenler Derneği Didim Şubesi üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi. Dün akşam D-Marin Yatch Club’te verilen İftar yemeğine Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Şube Başkanı Deniz Baylan, CHP’li Meclis üyeleri Vedat Ege, Şehriban Karakış ile dernek üyeleri ve eşleri katıldı.

Yemek sonrasında kısa bir konuşma Türkiye Yardım sevenler Derneği Didim Şube Başkanı Deniz Baylan Çok kısa sürede kurdukları derneğin hızlı şekilde büyümesinin sevindirici olduğunu belirterek, ortaya çıkan atmosferin kendisini memnun ettiğini söyledi. Baylan Sağ elle yapılan iyiliği sol elin görmemesi gerekir kültürüyle büyüdüklerini belirterek “İyilikler kesinlikle, karşılık beklemeden, kalben yapılır, hepimiz aynı duygularla yola çıktık. 5 öğrencimize eğitim yılı süresince 200 TL Burs, ADÜ ve Belediyemizle Kermes yaparak elde edilen geliri aylara bölerek Lösemi Hastası çocuğa destek olmaya çalışıyoruz. Bu sayıları arttırmak, daha çok öğrencimize burs verebilmek, daha çok yaraya merhem olabilmek için, sizlerin derneğimize desteklerini rica ediyoruz. Ayrıca derneğimiz adını kullanarak elden yardım isteyenlere de itibar etmemenizi istiyorum. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu ise Şube Başkanı Deniz Baylan’ın Rotary Kulübünde görev yaptığı sürede başarılı çalışmalar yaptığını ve Didim’e tam donanımlı ambulans kazandırdığına belirterek, derneğin çalışmalarında başarılar diledi. Yemeğin sonunda derneğe katkı sağlamak amacıyla çekilişle hediye verildi.

(İHA)

Share