logo

28 Haziran 2013

Türk Eğitim Sen Didim Temsilciliği Üyeleri Yemekte Bir Araya Geldi

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim Sen Didim Temsilciliği yıl sonu dolayısıyla düzenlediği yemekte üyeler bir araya geldi.

Türk Eğitim Sen Didim Temsilciliğinin düzenlediği yemekte üyeler bir araya gelip, stres attı. Dün akşam saat 21:00’de Kamacı 3 Restaurantta düzenlenen yemeğe Türk Eğitim Sen Aydın Şube Başkanı Rıdvan Naci Devli, Şube yöneticileri, MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas ve eşi, Türk Eğitim Sen Didim Temsilcisi Hüseyin Tunç ve eşi ile bazı okul müdürleri ile sendika üyeleri ve eşleri katıldı.

Yemekte ilk konuşan Türk Eğitim Sen Didim Temsilcisi Hüseyin Tunç bu tür bir yemekte bir araya gelmenin güzel olduğunu belirterek, birlik ve beraberlik açısından bu tür etkinlikleri önemsediklerini dile getirdi.

Türk Eğitim Sen Aydın Şube Başkanı Rıdvan Naci Devli ise Türk Eğitim Sen’in 21. yılını kutladığını anımsatarak “Sendika olarak 21 yıldır ayaktayız. Başımızı hiç öne eğmedik. İktidarlara karşı dik durduk, haksızlıklara karşı durduk. 21 yıl insan ömründe uzun bir süre; sendika olarak bu sürede daha da büyüdük. Şu an bizler 225 bin kişilik büyük bir aileyiz. Bu süreçte hep sizler için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.”dedi.

Devli 2012’de olduğu gibi 2013 yılında da Aydın’da yetkili sendikasının Türk Eğitim Sen olduğunu vurgulayarak “Bunu sizlerle başardık.”dedi.

Konuşmaların ardından ikramlarda bulunulurken, yemeğe katılanlar çalınan müzik eşliğinde hoş dakikalar geçirdi.

(İHA)

Share