logo

17 Ağustos 2013

TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu’dan Didim Belediyesine Ziyaret

TBMM Başkanvekili ve CHP İzmir Milletvekili Güldal Mumcu, Altınkum Yazarlar festivali kapsamında geldiği Didim’de Belediyeyi ziyaret etti.

Didim Belediyesini ziyaret eden TBMM Başkanvekili ve CHP İzmir Milletvekili Güldal Mumcu, CHP’li Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, CHP Didim İlçe Başkanı Şavgu Aydın, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri ile parti yöneticileri karşıladı.

Ziyarette Belediye Başkanı Mümin Kamacı iki dönemdir başkanlık görevini yürüttüğünü belirterek Didim’de Belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Sosyal ve Kültürel etkinlikler kapsamında bu yıl 9. kez Yazarlar festivali düzenlediklerini belirten Kamacı “Yazarlar Festivali kapsamında sizleri Didim’de ağırlamak bizleri memnun etti.”dedi.

TBMM Başkanvekili Milletvekili Güldal Mumcu ise ilk kez Didim’e geldiğini belirterek, yazlıkçıların ve yabancıların Didim’i tercih etmesinin memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Ziyaretin sonundan Başkan Kamacı Mumcu’ya Apollon Tapınağının bir maketi ile Didim’i tanıtıcı kitap, broşür ve materyallerin bulunduğu çanta hediye etti.

 

 

(İHA)

Share