logo

16 Ağustos 2013

Taksim Trio Sökelileri Büyüledi

Enstrümanlarının virtüözleri Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan’dan oluşan Taksim Trio Söke’deki hayranlarını büyüledi.

Söke Belediyesi’nin Ağustos ayı etkinlikleri kapsamında gerçekleşen konser Uğur Mumcu Parkı Amfi Tiyatro’da yapıldı. Konser büyük ilgi gördü.

Söke’de gerçekleşen Taksim Tiro konserini izleyenler arasında Söke Belediye Başkan Yardımcıları Enver Helvacı ve Levent Tuna, Güzelçamlı Belediye Başkanı Özkal Yüksel’de yer aldı. Kendi bestelerinin yanında çok sayıda sevilen şarkıyı klarnet, elektro bağlama ve kanun ile muhteşem yorumlayan Taksim Trio; enstrümantal olarak çaldıkları eserlerin yanında bazı şarkıları İsmail Tunçbilek kendine has yorumuyla seslendirdi. Konserin sonunda Hüsnü Şenlendirici sevenlerini kırmayıp kendi bestesi olan “Adaletsiz Seçim” isimli şarkısını hem çaldı, hem söyledi.

Konserin sonunda Söke Belediye Başkan Yardımcıları Enver Helvacı ve Levent Tuna gruba Sökeliler adına çiçek takdim ederken; teşekkür etti. Başkan Yardımcısı Levent Tuna yaptığı konuşmasında, Söke’nin tam anlamıyla müzik ve sanat gecesi yaşadığını belirterek; “Herkesin Taksim Trio’yu çok uzun yıllar dinlemek ve izlemek istediklerini, kendilerini hayranlarından mahrum etmemeleri gerektiğini” söyledi. Taksim Trio Sökelilerle buluşmaktan dolayı oldukça memnun olduklarını ifade etti.

 

(İHA)

Share