logo

15 Temmuz 2013

“Süper İncir’’ Film Ekibinden Didim Ticaret Odasını Ziyaret

26 Temmuz 2013tarihinde gösterime girecek, Aydın’ın en önemli tarım ürünleri ve tarihi mekânların tanıtımı amaçlanan fragmanı ile büyük beğeni toplayan, yöre halkının ve Egeli ünlü oyuncuların gönüllü olarak rol aldığı ‘Süper İncir' film ekibi Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver’i makamında ziyaret etti.

Yapımcı ve Yönetmen Kerem Sarı ile birlikte filmin müziklerini üstlenen Vehbi Can Uyaroğlu oyunculardan Zafer Kaya ve Mehmet Emin Şahin, film müziklerine katkıda bulunan Orhan Konur, Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver’i ziyaret ederek, yapım aşamasındaki katkılarından dolayı Didim Ticaret Odası yönetimine teşekkür etti.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Basın ve Halkla İlişkiler Bölümünde görevli iken fotoğraf makinesi ile çektiği ‘Süper İncir’ adlı kısa reklam filminin sosyal medyada tıklanma rekorları kırması üzerine Aydın’ın tanıtım filmini çekmek için yola koyulan Kerem Sarı’nın girişimleri ile Adnan Menderes’in memleketi Çakırbeyli köyü ve Aydın’ın tarihi mekanlarında çekilen film, İstanbul’da yapılan stüdyo çalışmalarının ardından vizyona girmeye hazır hale geldi.

Süper İncir'in çeşitli ortamlarda dönmeye başlayan fragmanı şimdiden izlenme rekorları kırmaya başladı. Sosyal medyada büyük beğeni toplayan fragmanın ardından 26 Temmuz 2013 tarihinde vizyona girecek olan uzun metrajlı ‘Süper İncir’ filminin de büyük izleyici kitlelerine ulaşması bekleniyor. Film’in bir bölümü Didim Apollan Tapınağı’nda çekilmişti.

(İHA)

Share