logo

01 Ağustos 2013

Soylu’dan Köşk’teki Hizmetlere Övgü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Köşk Belediye Başkanı Rifat Kadri KIlınç’ı ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’ya Köşk Belediyesi ziyareti sırasında AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş, AK Parti İl Başkanı Sadık Atay, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Demet Pilevneli, Aydın Ziraat Odası Başkanı Rıza Posacı, AK Parti Köşk İlçe Teşkilatı, Köşk İl Genel Meclis üyesi Alim Yavaş eşlik etti. Soylu, Köşk Belediyesi’nde Başkan Kılınç, Belediye Meclis üyeleri ve belediye personeli tarafından karşıladı.

Kendisini karşılayanlar ile tek tek kucaklaşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Ramazan ayı dolayısıyla herkesin Ramazanı’nı kutladı. Köşk Belediyesi’nin hazırlamış olduğu tanıtım kitapçığını inceleyen Soylu, “Sayın Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Dolu dolu bir 4,5 yıl hizmetini sunmuş bizlere takdim etmiş. Gerçekten Köşk için çalıştığını Köşk sevdalısı olduğunu hissederek başarısını tebrik ediyoruz. Nasıl bir dava üstlendiğini ve bu dava için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalıştığını bizlere sundu. Çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç da, yapmış olduğu çalışmalar ve hedeflenen projeler hakkında Soylu’ua bilgi verdi. Başkan Kılınç, “Göreve geldiğimiz günden itibaren çalışmalarımızda desteklerinizi esirgemediğiniz için AK Parti hükümetimize, sizlere, milletvekillerimize, il ve ilçe başkanlarımıza, ilçe teşkilatımıza gönülden teşekkür ediyorum. Hizmet sizlerin sayesinde gerçekleşti, biz Köşk ilçemizin kalkınmasını, modern bir şehir olmasını hedefledik. Başardık ve siz değerli büyüklerimizle başarmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Kılınç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’ya Köşk inciri, zeytini ve zeytin yağı hediye etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

 

(İHA)

Share