logo

02 Ekim 2007

Sağlık-Sen’liler iftarda buluştu

Sağlık-Sen Aydın Şubesi ve Nazilli Temsilciliği ortaklaşa verilen iftarda buluştu. Nazilli Belediye Sarayı Nikah Salonunda verilen iftar yemeğine yaklaşık 250 üye eşleriyle birlikte katıldı.
Birlik, beraberlik, kaynaşma ve tanışma amacıyla düzenlenen iftar yemeğine Aydın Sağlık-Sen İl Başkanı Baki Karaer, Nazilli İlçe Temsilcisi Nail Ündağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Aydın Memur-Sen İl Başkanı Süleyman Alkoç, Denizli Sağlık-Sen Başkan Yardımcısı Şakir Honoz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Aydın Diyanet-Sen Şube Başkanı Rıdvan Aydın, Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Fikri Özçetin, Hastane Müdürü Ramazan Özsoy, Başhekim Yardımcıları Ahmet Dündar, Osman Köksal, hastane ve sağlık ocağı temsilcileri, doktorlar, hemşireler ve sağlık çalışanları katıldı.
Nazilli Sağlık-Sen temsilcisi olarak kısa bir süre önce göreve getirilen Nail Ündağ yaptığı konuşmada “Aydın ve Denizli’den gelen konuklarımızla birlikte güzel bir ramazan gününün sonundaki iftar yemeğinde bir arada olmaktan dolayı hepimiz çok mutluyuz. Bu yemeğin organizesinde emeği geçen arkadaşlarıma ve katılan değerli üyelerimize de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bizler hep birlikte sağlık çalışanları olarak her zaman birlik ver beraberlik içerisinde olmalıyız. Gücümüzün devamlılığı için birlikte hareket etmeli ve çalışmalarımızı hep beraber yürütmeliyiz. Sağlık çalışanlarının özlük haklarını yükseltmek ve ücret adaletsizliğine son vermek başlıca görevimizdir.” Dedi. Sağlık-Sen Aydın İl Başkanı A.Baki Karaer “Her yıl olduğu gibi bir iftar yemeğinde daha bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Sizlerle birlikte yemeğimize iştirak eden değerli konuklarımıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Birlikten kuvvet, hep birlikte yenen yemekten de bereket doğar. Her günümüzün böyle güzel geçmesini diliyorum” dedi.

(İHA)

Share