logo

18 Haziran 2013

‘Recepbey’de Ödül ve Sertifika Töreni Düzenlendi

Nazilli’de Recepbey İlk-Orta Okulu’nda ödül ve sertifika töreni düzenlendi.

Okulda dereceye giren öğrencilerin ödüllerinin dağıtıldığı törende, Nazilli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün desteğiyle okulun Rehber Öğretmeni Pınar Selik’in açmış olduğu ‘7-19 Yaş Aile Rehberliği’ programını başarıyla tamamlayan velilere sertifikaları teslim edildi. Törende ayrıca Beşeylül Ortaokulu’na atanan branş öğretmenlerine plaketleri takdim edildi.

Okul bahçesinde düzenlenen törene İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sezai Selçuk, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Mehmet Çölgeçer, okul öğretmeleri, öğrenciler ve veliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Okul Müdürü Hidayet Özdemir bir konuşma yaptı. Hem akademik, hem sosyal ve kültürel faaliyetlerin yoğun olduğu bir eğitim yılını geride bıraktıklarını söyleyen Özdemir, “Öğretmen arkadaşlarım elinden gelen çalışmaları yaparak, öğrencileri en iyi şekilde yetiştirmeye çalıştı. Velilerimiz çocuklarının başarısıyla övünürken, öğrencilerimiz de emeklerinizin karşılığını aldılar” dedi.

RECEPBEY’İN ORTAOKUL BÖLÜMÜ KAPANDI

Nazilli Recepbey İlk-Orta Okulu’nun 5, 6, 7 ve 8. sınıfları öğrencilerinin, öğretmenleriyle birlikte önümüzdeki yıldan itibaren Beşeylül Ortaokulu’nda eğitime devam edeceklerini hatırlatan Hidayet Özdemir devamla şunları söyledi: “Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu’ndan 3. ve 4. sınıflar ile öğretmenleri okulumuza gelecekler” şeklinde konuştu. Özdemir, mezun olan öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada ise, “Bugün artık mezun oluyorsunuz. Sizleri unutmayacağız. Sizler de bizleri unutmayınız. Sizlere bundan sonraki eğitim hayatınızda başarılar dilerim” dedi.

PROGRAMIN SONUNDA ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

Konuşmaların ardından ödül törenine geçildi. Beşeylül Ortaokulu’na atanan branş öğretmenleri Zafer Şahin, Mehmet Dal, Belgin Yüzügüler, Şükrü Keskin, Dilek Değerli, Mesut Zeytünlüoğlu, Oğuzhan Türker ve Murat Eker’e plaketleri İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sezai Selçuk takdim edildi. Nazilli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün desteğiyle okulun Rehber Öğretmeni Pınar Selik’in açmış olduğu ‘7-19 Yaş Aile Rehberliği’ programını başarıyla tamamlayan veliler sertifikaları İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sezai Selçuk, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Mehmet Çölgeçer ve Okul Müdürü Hidayet Özdemir’in elinden aldılar. Törende 3 boyunca kesintisiz takdir alan ve 6,7, ve 8. sınırlarda ilk üçe giren başarılı öğrencilere ‘Üstün Başarı Belgeleri’, protokol üyeleri ve öğretmenler tarafından verildi.

(İHA)

Share