logo

12 Haziran 2013

Ortaklar Muhtarını Kaybetti

Geçirdiği rahatsızlık sonrası hayatını kaybeden Ortaklar Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Yavuz Öztürk, gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Geçirdiği beyin kanaması sonucu yaşamını yitiren Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Yavuz Öztürk’ün ölüm haberi Ortaklar Halkını gözyaşlarına boğdu.

2 dönemdir görev yürüten Muhtar Öztürk’ün cenazesi Ortaklar Merkez Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Balatçık Köy Mezarlığı’na defnedildi. Cenazeye; Ortaklar Belediye Başkanı Ümmet Akın, Germencik Belediye Başkanı Ahmet Yavaşoğlu, Ortaklar Belediye Meclis üyeleri ile merhumun yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

54 yaşında ve evli olan Muhtar Öztürk’ü kaybetmenin üzüntüsünü dile getiren Başkan Akın, merhuma Allah’tan rahmet diledi. Yıllarca Ortaklar halkına hizmet etmiş bir ismi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade eden Akın; ‘‘Tecrübelerinden faydalandığımız, Ortaklar’ın gelişmesine katkı koymuş kıymetli bir ağabeyimizi genç yaşında kaybettik. Merhumun sevenleri ve tüm Ortaklar halkına başsağlığı diler, Öztürk ailesine acılı günlerinde Cenab-ı Hakk’tan sabır vermesini niyaz ederim’’ şeklinde konuştu.

(İHA)

Share