logo

13 Ağustos 2013

Ömer Günel’den, Ferda Çağlar Erkut’a Destek Ziyareti

Geçen hafta, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun, CHP Aydın Milletvekili Osman Aydın’ın ve birçok partilinin katılımıyla CHP Nazilli Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Ferda Çağlar Erkut’a bir destek de CHP Kuşadası Belediye Başkan Aday Adayı Av. Ömer Günel’den geldi.

Ferda Çağlar Erkut’a başarı ve destek ziyaretinde bulunan Av. Ömer Günel ve çalışma arkadaşları, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Nazilli Belediyesi’ni uzun yıllar sonra tekrar kazanacaklarına olan inançlarını dile getirdiler.

Ziyarette, “Tüm Türkiye’nin beklediği demokrasi ve özgürlük güneşi; sizin gibi aydın, girişimci, hizmete odaklı kişilerin siyaset yapması ile Aydın’dan doğacaktır. Buna yürekten inanıyor ve sizi sonuna kadar destekliyorum” ifadelerine yer veren Av. Ömer Günel, Ferda Çağlar Erkut’u desteklediklerinin altını çizdi.

CHP Nazilli Belediye Başkan Aday Adayı Ferda Çağlar Erkut da Av.Ömer Günel’in çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek “Yoğun ve disiplinli bir şekilde çalışıyorsunuz, çalışmalarınızdan dolayı sizi ve arkadaşlarınızı tebrik ediyorum” dedi.

Birliktelik mesajların verildiği ziyarette, Av. Ömer Günel Şaduman Halıcı’ya ait “Milli Mücadele’de Kuşadası ve Söke” isimli kitabı Ferda Çağlar Erkut’a armağan etti. Karşılıklı görüş alışverişiyle devam eden görüşme CHP Belediye Başkan Aday Adaylarının birbirlerine başarılar dilemesiyle sona erdi.

 

(İHA)

Share