logo

16 Ağustos 2013

Nazilli’de Yeni Bir İşyeri Açıldı

Nazilli’de yeni faaliyetlerine başlayan kuaför salonu, Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Öztürk tarafından hizmete açıldı.

Altıntaş Mahallesi Mimar Sinan Caddesi üzerinde hizmete giren Emin Kuaför ve Güzellik Salonunun açılışına, Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Öztürk, Nazilli Belediyesi Zabıta Müdürü Erkan Özdemir, Nazilli Berberler Odası Başkanı Ahmet Güntay ve davetlilerin katılımıyla açılışı gerçekleştirildi. Okunan duanın ardından Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Öztürk ve Nazilli Berberler Odası Başkanı Ahmet Güntay, İşyeri sahibi Emin Esen’e bol kazançlar dileyerek açılış kurdelesini kesti.

İşyeri Sahibi Emin Eser, “Kadınların iç güzelliklerini dışarıya yansıtmak için böyle bir işyeri açma kararı aldık. Güzelliğiniz ‘Emin’ ellerde sloganıyla yola çıktık. Nazilli’ye hizmet bizim için önemlidir. Biz de hizmet vermek için kolları sıvadık ve bu hizmeti vermek için hazırız. Saç kesimi, Fön, Boya, Röfle, Maşa, Nişan saçı, Gelin saçı, Saç örgüsü, Kaş bıyık, Manikür, Pedikür, Ağda, Makyaj, Tesettür tasarımlarıyla Nazilli halkının hizmetindeyiz. Bizleri bu heyecanlı günümüzde yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederim. İşyerimizin açılışı bizlere ve Nazilli halkına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

(İHA)

Share