logo

18 Temmuz 2013

Nazilli’de Üst Yapı Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bin 82 metre uzunluğundaki Sağlık Caddesine toplam 12 bin 487 metrekare asfalt dökerek Sağlık Caddesi asfaltını komple yeniledi.

Sağlık Caddesi üzerinde doğalgaz çalışmaları ve Aydem’in elektrik kablolarını yerin altına alması ile Sağlık Caddesi ve cadde üzerindeki 28, 68, 85 ile 91 sokaklarda bozulan ve tahrip olan yollar Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin sürdürdüğü çalışmalar sonucunda yeniden asfaltlandı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Sağlık Caddesinin Nazilli’nin merkezinde kaldığına değinerek yürütülen çalışmalar sonrasında bu bölgeye de doğalgazın ulaşmış olduğunu söyledi. 2014’ün sonuna kadar Nazilli’nin her yerine doğalgazın ulaşacağını yenileyen Başkan Alıcık, Aydem çalışmaları hakkında ise, “Modern bir şehir için alt yapı çalışmaları olmazsa olmaz bir noktadadır. Aydem’in elektrik kablolarını yerin altına almasıyla cadde üzerindeki gökyüzü kirliliğinden kurtulmuş olduk” dedi

(İHA)

Share