logo

25 Temmuz 2013

Nazilli’de Bozulan Yollar Yenileniyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Zafer Mahallesi 107 sokakta yapılan doğalgaz hattı çalışması nedeniyle bozulan zeminde asfaltlama çalışması yaptı.

370 metre uzunluğundaki yolda yapılan asfaltlama çalışmasında 3 bin metrekarelik asfalt dökülme işlemi gerçekleştirildi. Sıcak asfaltlamanın yapıldığı bu yolda Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 2 iş günü çalıştı. 107 sokakta önce eski asfaltı kazıdı. Periyodik aralıklarla trafik akışını önlememek için kazıma çalışmalarının hemen ardından sıcak asfaltlama yapılarak yol trafiğe açılıp halkın hizmetine sunuldu.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Erdemir ve Fen İşleri Müdürü Halil İbrahim Topçu ile 107 sokakta yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek Fen İşleri Müdürü İbrahim Topçu’dan yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgi aldı. Başkan Alıcık, AYDEM ve Doğalgaz hattı çalışmaları nedeni ile bozulan yollarda çalışmaların en kısa sürede bitirileceğini belirterek Nazilli’nin alt yapı kalitesi, yol kalitesi, asfalt kalitesi ve ulaşım kalitesinin artarak devam edeceğini ifade etti.

 

(İHA)

Share