logo

26 Ekim 2007

Nazilli Ticaret Odası ile İş Bankası arasında kredi protokolü imzalandı

Nazilli Ticaret Odası ile İş Bankası arasında kredi protokolü imzalandı. Protokol ile Ticaret Odası üyeleri İş Bankasından düşük faizli kredi kullanabilecek.
Nazilli Ticaret Odasında düzenlenen protokol törenine İş Bankası İzmir Merkez 2. Bölge Satış Direktörü Hande Aydemir, İş Bankası Nazilli Şube Müdürü Halil Kurt, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gacar, Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gültekin Kılınç ve Nazilli Ticaret Odası üyeleri katıldı.
İmza töreninde konuşan Hande Aydemir, İş Bankası’nın Türkiye ekonomisinin gelişmesinde itici bir güç olan sektörleri her zaman desteklemeyi öncelikli bir alan olarak gördüğünü söyledi. İş Bankası olarak ülkenin en zor dönemlerinde dahi bu anlayışı sürdürdüklerini kaydeden Aydemir, “Bu anlayışımız sayesinde üretim sektörleri ve ekonomimizin lokomotifini oluşturan sektörlerle ilişkilerimiz zenginleşmekte ve derinleşmektedir” dedi.
Ticaret odasına üye firmaların muhtelif finansman ve nakit yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla imzalanan protokolle, üye küçük işletmelere nakit kredi, orta ve uzun vadeli yatırım kredisi, ihracat döviz kredisi, faturalı alışveriş kredisi, işyeri kredisi, ticari taşıt kredisi, traktör kredisi, tarım ekipman kredisi, küçük ve orta ölçekli tarımsal işletmeler kredisi, çoklu havale-EFT sistemi, düzenli ödeme sistemi ve muhasebe yönetimi desteği verilecek.

(İHA)

Share