logo

06 Ağustos 2013

Nazilli Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanına Kavuştu

Nazilli Devlet Hastanesi ilk kez plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanına kavuştu. Nazilli’ye atanan Opr.Dr. Onur Saka görevine başladı.

Nazilli Devlet Hastanesine ilk kez bir estetik ve plastik cerrahi uzmanının atanarak göreve başlaması vatandaşlar tarafından sevinçle karşılanırken, Opr. Dr. Onur Saka’nın Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Nazilli Devlet Hastanesine atandığı belirtildi. Nazilli Devlet Hastanesinde göreve başlayan evli ve bir çocuk babası olan Opr.Dr. Onur Saka, ilçe de ilk kez bu görevi yapacak kişi olduğu için mutlu olduğunu söyledi. Saka; “Van’dan Nazilli ilçesine geldiğim için mutluyum. Cerrehpaşa İngilizce Tıp mezunuyum. İhtisasımı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik cerrahi kliniğinde yaptım. Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yaparken, Nazilli Devlet Hastanesine atandım. Artık bundan böyle Nazilli Devlet Hastanesinde her türlü estetik cerrahi ameliyatları, yüz travmaları ve yüz kırığı ameliyatları, yanık ameliyatları, cilt lekeleri ve cilt kanseri ameliyatları, el cerrahisi ameliyatları, yara bakımı ve yara kapatılması ameliyatları, diabetik ayak yarası bakımı ve ameliyatlarını yaparak Nazilli başta olmak üzere bölgemizden çevre illerimizden hastanemize gelen hastalarımıza sağlık hizmeti vermeye çalışacağım” dedi.

HASTALAR AYDIN, DENİZLİ VE İZMİR’E GİTMEKTEN KURTULDU

Nazilli Devlet Hastanesi olarak sağlık alanında iddialı olduklarını söyleyen Devlet Hastanesi yöneticisi Dr. Nail Ündağ ise: “Hastanemizde her branştan mevcut olan hekimlerimizle Nazilli Halkımıza, tüm çevre ilçelerimizde yaşayan vatandaşlarımıza hatta çevre illerimizde bulunan vatandaşlarımıza da hastanemizde sağlık hizmeti vermek için çaba içerisindeyiz. Şu anda da hastanemize atanarak yeni göreve başlayan plastik ve estetik cerrahi uzmanı Opr. Dr. Saka’nın da hastanemize gelmesinin sevinci içerisindeyiz. Bundan böyle Nazilli ve bölgemizde bulunan hastalarımız plastik ve estetik cerrahi alanındaki tedavileri için İzmir, Denizli ve Aydın illerimize gitmekten kurtulacaklardır” dedi.

(İHA)

Share