logo

01 Haziran 2013

Nazilli CHP’den Emniyet Müdürü’ne Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Örgütü, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün Dallıca köyü mevkiinde bulunan yeni hizmet binasına taşınması nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nazilli İlçe Emniyet Müdürü İlyas Karpınar’ın makamında gerçekleşen ziyarete CHP Nazilli ilçe Başkanı Cavit Yenipazarlı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İlçe Emniyet Müdürü İlyas Karpınar konuşmasında CHP İlçe Başkanı Cavit Yenipazarlı ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. CHP İlçe Başkanı Yenipazarlı ise Polis Teşkilatı’nın Nazilli’de görevini en iyi şekilde yapmak için çalışmasını takdirle karşıladığını dile getirdi. Ara ara yaşanan olaylarda herhangi bir kötü durumun ortaya çıkmamasından dolayı memnun olduğunu dile getiren Yenipazarlı, 2014 yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığı’nın CHP’ye geçmesi durumunda Nazilli’nin şehirleşmesi için Emniyet Teşkilatından yardım isteyeceğini belirtti. Nazilli’nin en büyük sorunlarından birinin trafik olduğunu dile getiren Yenipazarlı; “Her zaman dediğimiz gibi CHP bayrağını Nazilli Belediyesi burçlarına diktikten sonra şehir plancısı arkadaşlarımızla Nazilli’yi güzel bir hale getireceğiz. Tabii ki şehir plancısı tek başına değil Trafik Şubesi ile ortaklaşa çalışmalıdır. Nazilli’nin hangi bölgelerinde sıkışmalar var, hangi bölgelerine önümüzdeki dönemde trafik yükü binecek gibi çalışmaların yanı sıra Nazilli’ye en az 2 çevre yolu kazandırmalıdır. Aydın bunu büyük bir oranda çözdü” dedi.

Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin ardından Emniyet Müdürü İlyas Karpınar ve CHP İlçe Örgütü birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

(İHA)

Share