logo

28 Ağustos 2013

Nazilli Belediyespor Taraftarına Sponsor Desteği

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Nazilli Belediyespor’un genç taraftarları ‘Nazilli Meydan’ yeni sezon atkılarına kavuştu.

İşadamlarının Nazilli taraftarına sahip çıkmadığı günlerde ‘Meydan’ grubuna destek vererek pankart, atkı ve davul temin eden Mimar Ayşın Ülkeroğlu, Nazilli Belediyespor taraftarına elinden geldiğince destek vereceğini belirtti.

2013-2014 sezonu öncesi taraftar olarak üzerlerine düşen görevleri yaptıklarını belirten Nazilli Meydan grubu kurucusu Oğuz Baldır, takımdan da şampiyonluk beklediklerini söyledi. Meydan grubu olarak atkı, pankart ve davul temini için Ayşın Mimarlık sahibi Ayşın Ülkeroğlu’na teşekkür ettiklerini söyleyen Baldır; “2008-2009 sezonunda grubumuzu kurduğumuzda, yüzü aşkın taraftarımızla her maç statta sol kapalıda olacağımızın sözünü vermiştik. Bu sözümüzü 5 yılı aşkın süredir sürdürüyoruz. Bu yılda yeni besteler ve etkinliklerle takımımızın her zaman olduğu gibi yanında olacağız. Bugün de spora gönül veren taraftara önem veren bir bayan işkadınından böyle bir destek aldığımız için çok mutluyuz. Nazilli’de birçok işadamı bizlere destek vermezken, Nazillispor sevdalısı bir bayanın bunu yapması bizleri çok mutlu etti. Meydan grubu olarak kendisine minnettarız” dedi.

Nazilli’de Mimari ve iç mimari projelendirme, uygulama ve taahhüt hizmetleri verdiklerini ifade eden Mimar Ayşın Ülkeroğlu’da taraftarlara elinden geldiği sürece yardımcı olacağını söyledi. Futbolda taraftarın öneminin küçümsenemeyeceğini belirten Ülkeroğlu; “Mimarlık Ofisimizde çalışan arkadaşlarımın birçoğu Kıbrıs’tan olmasına rağmen kendileri burada Nazilli’ye ve Nazilli Belediyespor’a hayran oldu. 1 yıla yakın sürede hem şehre hem de şehrimizin takımına gönülden bağlandılar. Her zaman taraftarlar için ne yapabilirizin düşüncesindeydik ve taraftar başkanı Oğuz’un talebi ile aradığımız fırsatı bulmuş olduk. Kendilerine elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık. Oğuz’un dediği gibi inşallah bu yıl Nazilli Belediyespor 1. Lig’e çıkar” şeklinde konuştu.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİLDİLER

Konuşmaların ardından Mimar Ayşın Ülkeroğlu, üzerinde Nazilli Belediyesi ile Ayşin Mimarlık logosu bulunan ‘Yıllara Meydan okurken aniden, günlere mi esir düştük aniden’ ve ‘Nazillispor’ yazılı 200 adet atkıyı Meydan Grubu kurucusu Oğuz Baldır’a teslim etti. Daha sonra ise firma çalışanları ve Meydan grubu taraftarları hatıra fotoğrafı çekildi.

 

(İHA)

Share