logo

28 Ağustos 2013

MHP’nin Didim’deki Aday Adayı Sayısı İkiye Çıktı

Jeoloji Mühendisi Atilla Avlayıcı düzenlediği basın açıklamasıyla MHP’den Didim Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

Atilla Avlayıcı MHP’den Didim Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı. MHP İlçe Teşkilatı önünde yer alan Sevgi Sokağındaki basın açıklamasına MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas, İlçe yöneticileri, MHP Akbük Meclis Üyesi Şerife Bayrak ile partililer katıldı. Basın açıklaması öncesinde kısa bir konuşma yapan MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas ilk olarak aday adaylığını açıklayacak olan Avlayıcı’ya hayırlı olsun temennisinde bulunurken “2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde MHP olarak hazırlıklarımız sürüyor. Bu yerel seçimler bizim Genel seçimde iktidarımızın bir habercisi olacaktır. Aday adayı olan tüm partililerimize başarılar diliyorum” dedi.

MHP Didim Belediye Başkan aday adayı Atilla Avlayıcı ise konuşmasında Didim halkının hizmet beklediğini, Didim’e ve oylarına sahip çıkacaklarını kaydederek şunları kaydetti; “Ülküdaşlarım! Yeni bir yerel seçim sürecine girmiş bulunuyoruz. Bu kent 20 yıldır hizmet alamamıştır. Didim halkı umutla hizmet beklemektedir. Kapalı kapılar adında MHP için hesaplar yapanlar, bizleri yok sayanlar bir kez daha düşünsünler. Bizler buradayız, oylarımıza ve Didim’e sahip çıkacağız. MHP’nin şahsi kimliğinde onun rüzgârı olup; hep birlikte onu yükselteceğiz. Önümüze hangi engelleri çıkarırlarsa çıkarsınlar o engelleri kaldırmak için siz, siz, siz, sizler buradasınız… Bizler buradayız. Son 20 yıllık ömrümü Didim’de geçirdim. Didim’e ait olduğumu hissediyor ve bir vefa borcum olduğunu düşünüyorum. Tecrübe ve birikimimi Didim’ e hizmet için Didim halkının aydınlık geleceği için kullanmak istiyorum. Aldığımız aile ve teşkilat terbiyesi ile hiçbir şaibe ve kirliliğe bulaşmadan başımız dik olarak bu günlere kadar geldik. Bu güne kadar kabul ettiğim her görevi başardım ve başaramayacağım hiçbir görevde bulunmadım. Allah nasip eder aday olursam, bilgi ve tecrübelerimiz, hizmet aşkımız ve çalışma ahlakımızla yaşadığımız bu güzel kenti, ekip ruhuyla, mahalle meclisleriyle ve hep birlikte yönetebilmek için çalışacağız. Yetkin ve donanımlı ekiplerimizle Didim’e yakışan en doğru ve en iyi hizmetleri üreterek, önümüzdeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız. Rüşvet, yandaş, entrika kayırmacılık, konumlarıyla işimiz olmaz. Siyaset başlı başına bir sorumluluk ve fedakârlıktır. Hepinize Didim sevdanız ve Didim’e hizmet sorumluluğunuzdan dolayı teşekkür ediyorum. 29 Mart 2014 mahalli idareler seçimlerinde MHP den, Didim belediye başkanlığı aday adayı olduğumu sizlerle birlikte ve sizlerin huzurunda açıklamaktan gurur duyuyorum. Cenab- ı Allah yar ve yardımcımız olsun. Ne mutlu türküm diyene!”diye konuştu.

Basın açıklamasının ardından Avlayıcı tebrikleri kabul ederken, başvuru dosyasını İlçe Başkanı Atas’a teslim etti. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde MHP İlçe Sekreteri Levent İlter aday adaylığını açıklamıştı

 

 

(İHA)

Share