logo

26 Temmuz 2013

Manisa Tso Başkanı Bülent Koşmaz’dan Aydın Ticaret Borsası’na Ziyaret

TOBB Başkan Yardımcısı-Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Koşmaz ile Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Yaşar Çoşkun, Aydın Ticaret Borsası’nın yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB Başkan Yardımcısı Bülent Koşmaz ve Başkan Yardımcısı Yaşar Çoşkun’u Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı, Meclis Başkan Yardımcısı Kazım Günaydın, Yönetim Kurulu Üyelerinden Cengiz Ülgen, Yakup Er ve Abdülkadir Yıldız, Meclis Üyelerinden Rıza Uyar ve Erkan Arslan karşıladı.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Koşmaz ve Çoşkun, Aydın Ticaret Borsası yönetimine görevlerinde başarılar diledi. Batı Anadolu’daki sanayici ve ihracatçıya ait yüklerin Avrupa’nın iç kesimlerine demiryolu ile ulaştırılması ve dolayısıyla ülke ihracatına Avrupa pazarında rekabet avantajı sağlanması hedeflenen Büyük Anadolu Lojistik organizasyon şirketi hakkında bilgiler veren Koşmaz, projedeki tüm altyapı çalışmalarının tamamlandığını ve önümüzdeki Eylül ayında ise seferlere başlanacağını belirtti.

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı Adnan Bosnalı ve A. Bahri Erdel ise, yapılan ziyaret için teşekkürlerini sunarak Büyük Anadolu Lojistik Organizasyonda olduğu gibi her ortak projede yer almak istediklerini ifade ettiler.

(İHA)

Share