logo

15 Eylül 2007

Kuşadası Ticaret Odası’ndan gıda ve eğitim yardımı

Kuşadası Ticaret Odası(KUTO), Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahiplerine gıda paketi dağıtımı yaptı. Ticaret Odası ayrıca, okulların başlaması nedeniyle de eğitim yardımı kapsamında 600 öğrenciye eğitim yardımında bulunacak.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Kuşadası Ticaret Odası’nın ortaklaşa hayata geçirdiği gıda yardımından, Kuşadası’ndaki ihtiyaç sahibi 600 aile yararlandı. Kuşadası Ticaret Odası yine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla 600 öğrenciye de eğitim yardımında bulunacak.
Yaşanan ekonomik krizlerin toplumun alım gücünü azalttığını açıklayan Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, mübarek Ramazan ayında yardımlaşma ve dayanışma en üst seviyeye çıktığı için yaptıkları gıda yardımlarından yararlanacak ailelerin Kaymakamlık ve mahalle muhtarları tarafından belirlendiğini söyledi. Serdar Akdoğan ayrıca, okul müdürlükleri tarafından ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen 600 öğrenciye ilgili yardım çeklerinin de okul müdürlüklerine teslim edilmeye başlandığını kaydetti.

(İHA)

Share