logo

13 Şubat 2007

KORKU TÜNELİ OPERASYONUNDA SUÇLANAN SÖKE SEYAHAT SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Muğla’da, İl Jandarma Komutanlığı’nın yürüttüğü ‘Korku Tüneli’ operasyonunda gözaltına alınanlar arasında çalışanları da bulunan Söke Seyahat firması, bir basın açıklaması yaptı.
Açıklamayı, Söke Seyahat otobüs işletmesi adına sözcü Nevzat Çelik yaptı. Açıklamada, firmayla ilgili hoş olmayan iddialar ortaya atıldığı belirtilerek “Bu iddialar bizi üzmüştür. Tüm olaylar ve iddialar bugün yargıda. Biz suçlamaları hak etmiyoruz. Söke Seyahat, Söke halkının firmasıdır. Müşterilerimize bugüne kadar en iyi hizmeti vermeye çalıştık, bundan sonra da vermeye devam edeceğiz” denildi.
Söke Seyahat’in, hak etmedikleri bir suçlama ve komplolarla karşı karşıya kaldığı belirtilen açıklamada şu görüşler ileri sürüldü: “Tüm bunları alnımızın akıyla aşıp, hizmetimize devam edeceğimize inanıyoruz. Olay çete değil firmalar arası çekişmedir. Burası bir şirkettir. Oluşturulan yönetimde özel otobüs işletmecileri de var. Kiraladığımız araçların sahipleri ve çalışanlarının yaptıkları Söke Seyahat firmasını bağlamaz. Bazı kişiler yasa dışı işlere kalkıştıysa bu olayların Söke Seyahat işletmesine mal edilmeye çalışılması bizi üzmektedir. Her şeye rağmen halkımıza en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.” (aydın)

(İHA)

Share