logo

01 Ekim 2007

Kipa Ekspresler Aydın’da

Kipa, ucuz, kaliteli ve hızlı alışveriş imkanını daha yakına taşıyor. Tüketicilerden yoğun ilgi gören ve İzmir ve Antalya’da hizmet sunan Kipa Ekspres Mağazaları, şimdi de Aydın’da hızlı ve yakın alışverişin yeni adresi haline geliyor.
Haftanın her günü 07.30-22.30 saatleri arasında hizmet sunan küçük format ekspresler mağazalar, kaliteli, ucuz ve hızlı alışveriş imkanını yürüme mesafesinde sunuyor.
Aydın’a ilk yatırımını 2006 yılında hizmete açtığı hipermarket ile yapan Kipa, Türkiye genelindeki 29’uncu, Aydın’daki ilk ekspres mağazasını açtı.
Aydın Batıgazi Kipa Ekspres mağazası, 240 metrekare alanda 13 personeli ile faaliyet gösteriyor.
Kipa Ekspres Mağazaları, gıda ve gıda dışı 2 bin 500 ürün çeşidini, et, meyve-sebze, kuru gıda, meşrubat, deterjan, dergi gibi temel ihtiyaç maddelerinin en iyi fiyatlarla, güleryüzlü ve kaliteli hizmetiyle bölge müşterileriyle buluşturuyor.
Kipa Ekspres Mağazaları arasında Eşrefpaşa, Zübeyde Hanım, Şair Eşref, Kıbrıs Şehitleri, Manavkuyu, Bayraklı, Üçkuyular, Poligon, Buca Üçyol, Buca Nato, Bornova Özkanlar, Balçova Sakarya, Çamdibi, Osmangazi, Karşıyaka Nergis, Karabağlar Çamlık, Narlıdere, Buca Ufuk, Karşıyaka Soğukkuyu, Bornova Merkez, Balçova 2 ve Eski İzmir, Antalya’da ise Şarampol ve Ali Çetinkaya Kipa Ekspres, Manisa’da İzmir Caddesi ve Doğu Caddesi’nde mağazaları yer alıyor. Aydın Batıgazi Ekspres, Kipa Ekspreslerin, Aydın’daki ilk, Türkiye genelindeki 29’uncu mağazası olma özelliğini taşıyor.
Tesco Kipa Ekspres Mağazalar Direktörü Yılmaz Attila, kaliteli, kolay ve hızlı alışveriş imkanını ekspres mağazalar ile İzmir, Antalya ve Manisa’nın ardından Aydın’a taşıdıklarını belirtti.
Yürüme mesafesinde alışveriş imkanı sunan ekspres mağazaların küçük, kullanışlı ve hızlı çözümler yarattığını vurgulayan Attila, “Ekspres mağazalarımız, hizmet verdiği her yerde yoğun ilgi görüyor. Kaliteli, kolay ve hızlı alışveriş imkanını müşterilerinin daha da yakınına taşıyan ekspres mağazalar ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile müşterilere her geçen gün bir adım daha yaklaşıyoruz” diye konuştu.
(Mücadele)


Share