logo

26 Haziran 2013

Gençlerden Örnek Hareket

Geçtiğimiz hafta Aydın’da yaşanan orman yangını tehlikesi ile bazı evlerin tahliye edildiği Kalfaköy de gençler Aydın Belediyesi’nin organizasyon desteği ile köyde temizlik çalışması yaptılar.

Aydın Belediye Başkan Yardımcısı Cemalettin Küçükerol ile Aydın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün malzeme ve personel desteği verdiği köy temizliği çalışmasında gençler Kalfaköy içerisinde çöp toplama, yol kenarı temizliği ile boya, badana çalışması yaptılar.

2 Saat boyunca köy içerisinde temizlik yapan gençlere ve Aydın Belediyesine teşekkür eden Kalfaköy Muhtarı Ergün Tekin, yapılan çalışmanın tüm Kalfaköy sakinlerini son derece mutlu ettiğini belirterek, “Böylesi bir düşünceyi hayata geçiren gençlere ve desteğini esirgemeyen belediyemize teşekkür ediyoruz. Köyümüze yönelik şimdiye kadar görmediğimiz çok güzel bir organizasyon yaptılar” dedi.

Yapılan çalışmanın ardından gençler, Aydın Belediye Başkan Yardımcısı Cemalettin Küçükerol ve Kalfaköy sakinleri hep birlikte köy kahvesinde oturarak çay içtiler.

 

(İHA)

Share