logo

11 Temmuz 2013

Genç Girişimciler “Altın İncir” Hazırlıklarını Sürdürüyor

Aydın Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ömer Özkaya, Aydın Ticaret Borsası tarafından gündeme getirilen “Altın İncir Festivali” projesini 2014 sezonuna yetiştireceklerini belirtti.

Aydın’da 2008 yılından buyana çalışmalarını sürdüren İl Genç Girişimciler Kurulu üyeleri, Mayıs ayında gerçekleşen seçimlerin sonrasında Aydın Ticaret Borsası’na nezaket ziyaretinde bulundu. İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ömer Özkaya ve Genç Girişimciler üyelerinden Arzu Nalbant, Aydın Çoban, Mustafa Kemal Yılmaz, Mehmet Rebiş ve Necip Arslan’ın katılımıyla gerçekleşen ziyarette Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Yönetim Kurulu üyelerinden Cengiz Ülgen, Yakup Er ve Abdülkadir Yıldız ile eski Meclis Üyesi Ali Marmara hazır bulundu.

Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ömer Özkaya, yaptığı açıklamada; “Ziyaretteki amacımız birlik ve beraberliğin sağlanmasıdır. Aydın Ticaret Borsası, Aydın Ticaret Odası ve Aydın Sanayi Odası’nın destekleri ile geçen dönemde olduğu gibi bu dönemde de başarılı projelere imza atmayı hedefliyoruz. Aydın Ticaret Borsası’na şimdiye dek İl Genç Girişimciler Kurulu olarak bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Aydın Ticaret Borsası’nın yeni yönetimine görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Adnan Bosnalı tarafından fikri verilen “Altın İncir Festivali” ile ilgili olarak 2014 yılı sezonuna hazırlıklarını tamamlayacakların açıklayan Ömer Özkaya, “Kuru incirimizin tanıtımı için fikir sahibi Aydın Ticaret Borsası ve Aydın ilindeki tüm oda ve borsalarının destekleri ile tüm belediyelerin içerisinde yer alacağı büyük bir organizasyon ile kuru İncirimizin tanıtımını yurt genelinde duyurulması amacımızdır” diye konuştu.

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel ise, Aydın İl Genç Girişimciler Kurulu tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Genç girişimcilerimiz tarafından gerçekleştirilen tüm projelere şimdiye kadar Aydın Ticaret Borsası olarak destek verdik. Bundan sonrada vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

(İHA)

Share