logo

11 Eylül 2007

Ege ordu komutanı Orgeneral Necdet Özel Söke’de

Ege Ordu komutanlığı görevine 30 Ağustos tarihinde başlayan Orgeneral Necdet Özel, bölgede sürdürdüğü gezilerine Söke ile devam etti.
Dün Denizli’de bulunan Ege Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel helikopter ile Söke Garnizon Komutanlığı’na geldi. Daha sonra saat 11:30 sıralarında Kaymakamlık makamına gelen Ege Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel’i Kaymakam Celil Ateşoğlu kapıda karşıladı. Ege Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel’e ziyaretinde Denizli 11. Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ergüder Toptaş, Söke Garnizon Komutanı Kurmay Albay İlker Koçak eşlik etti.
Ege Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel Kaymakam Celil Ateşoğlu ile bir süre görüştü. Org. Özel, nezaket ziyaretlerini tamalamaya çalıştığını belirtirken, Söek Kaymakamı Celil Ateşoğlu Org. Necdet Özel’e yeni görevinde başarılar dileyerek plaket takdim etti.
Saat 12:00 sıralarında Ege Ordu Komutanı Necdet Özel ve beraberindekiler Söke Belediyesi’ni ziyaret etti. Söke Belediye başkanı Necdet Özekmekçi ve Söke Belediyesi’nin tüm birim amirleri Ege Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel’i kapıda karşıladı. Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, Necdet Özel’in kendilerine gösterdiği ilgiden mutlu olduklarını, ziyaretinden dolayı heyecan ve onur duyduklarını söyledi. Bir süre sohbetin ardından Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, Ege Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel’e plaket ve sanatçı Ragıp Çetin tarafından yapılan Atatürk işlemeli rölyef hediye etti.

(İHA)

Share