logo

26 Şubat 2007

DYP YENİPAZAR GENÇLİK KOLLARI OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

KONGRE SONUCU DURMUŞ KAYA BAŞKAN SEÇİLDİ
Doğru Yol partisi (DYP) Yenipazar İlçe Teşkilatı’nda Gençlik Kolları olağan genel kurulu yapıldı. Yapılan kongre sonucu Durmuş Kaya ve ekibi DYP Yenipazar Gençlik kolları yönetimine seçildi.
Divan Başkanlığını DYP İl başkan Yardımcısı Galip Keçelioğlu’nun yaptığı kongreye Atça Beleidye Başkanı Osman Yıldırımkaya, İl Genel Meclisi üyesi Erdinç Çeliksoy, DYP İl Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Gençdağ, ve partililer katıldı.
Kongrede konuşan Divan Başkanı Galip Keçelioğlu, DYP’nin Demokrat Parti ve Adalet Partisi’nin devamı olduğunu belirterek “Teşkilatımız 61 yıllık siyasi tarihinde bu misyona Cumhuriyet’e, Demokrasi’ye ve ülkeye büyük hizmetler yapmıştır. Türkiye’de gerçek demokrasinin yerleşmesi için hizmet ediyoruz. Bu hizmette en büyük katkıyı gençlerin sağlayacağına inanıyoruz” dedi.
Yapılan kongre sonunda Durmuş Kaya Başkan seçilirken, başkan yardımcılığına İsmail Menderes, sekreterliğe Ali Pazarçeviren, muhasip üyeliğe Adem Coşkun seçildi. 18 kişiden oluşan yönetim Kasım ayında yapılacak seçim hazırlıklarını şimdiden başlayacaklarını söylediler. DYP Yenipazar İlçe Başkanı Mehmet Gümüş ise yeni yönetime görevlerinde başarılar diledi.
(İHA)

Share