logo

03 Ağustos 2013

Didim’de Yaz Spor Okulu Öğrencileri Belgelerini Aldı

Didim Belediyesinin her yıl yaz aylarında açtığı Yaz spor Okullarının kapanış yapıldı. Yaz spor Okullarının kapanışı dolayısıyla Belediye Başkanı Mümin Kamacı kendisini temsili olarak ziyaret gelen minik sporculara katılım belgelerini verdi.

Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı yaz spor Okullarında eğitim gören sporcuları ağırladı. Her yıl Yaz aylarında Didim Belediyesinin açmış olduğu Futbol, Basketbol, Voleybol, Masa tenisi, yüzme, yelken, Tekvando ve Boks kursuna katılan sporcular Eğitmenleri nezdinde Başkan Mümin Kamacı’yı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Mümin Kamacı temsili olarak kendisini ziyaret eden öğrencilere katılım belgelerini vererek tebrik etti.

Didim’de çocukların yazın güzel vakit geçirmeleri, bir spor branşını öğrenmeleri noktasında Yaz spor okullarını açtıklarını belirten Kamacı “Çocuklarımızın tatillerini güzel geçirmeleri, sağlık kalmaları ve spor yapmaları noktasında yaptığımız bu çalışma herkes tarafından beğeniliyor. Bu yıl spor okulu çalışmalarımız biraz erken kapandı. Gelecek yıl süreyi daha da uzatmayı planlıyoruz. Ücretsiz olarak yaptığımız bu kurslara olan ilgi bizleri de memnun etti. Bu yıl 500’ün üzerinde çocuk kurslardan yararlandı. Biz de katılım sağlayan çocuklarımıza ve eğitmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin sonundan sporcular ve eğitmenler Başkan Kamacı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

(İHA)

Share