logo

22 Ağustos 2013

Didim’de Altınkum Plajı Özel Güvenlik Görevlilerince Korunmaya Başlandı

Aydının Didim ilçesinde Didim Belediyesince alınan karar doğrultusunda Altınkum Plajında Özel Güvenlik görevlileri görevlerine başladı. Özel güvenlik görevlilerine en fazla plaj temizliği, hırsızlık ve gürültü konusunda şikayetler geldiği öğrenilirken, Özel güvenlik görevlilerin sahilde görev alması tatilcileri memnun ettiği de görüldü.

Didim’de turizm kalbi olarak görülen Altınkum sahilinde Özel Güvenlik görevlileri hizmet vermeye başladı. Didim Belediye Meclisinde alınan karar doğrultusunda bu ay başında hizmet vermeye başlayan Özel Güvenlik Görevlileri saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında Altınkum plajında hizmet veriyor. Plajı baştan başa dolaşan Özel Güvenlikçiler tatilcilerden gelen şikâyetlere de kayıtsız kalmazken; en fazla plajın temizliği, zaman zaman meydana gelen hırsızlıklar ile plajdaki gürültü konusunda şikayetler geldiği öğrenildi.

Özel Güvenlik görevlilerin resmi olarak plajda görev alması yerli ve yabancı tatilcilerin beğenisini toplarken, saat 18:00’den sonra Özel Güvenlik görevini Zabıta’ya devrediyor.

 

(İHA)

Share