logo

23 Ağustos 2013

Didim sgk müdüründen kubaliç’e ziyaret..

SGK Didim İlçe Merkez Müdürü Rıfat Kocaoğlu, iade-i ziyaretler kapsamında Didim Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifini ziyaret etti.

SGK Didim İlçe Merkez Müdürü Rıfat Kocaoğlu’nu Didim EKK Başkanı Ali İhsan Kubaliç ile Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı. Samimi ortamda geçen ziyarette konuşan SGK Didim İlçe Merkez Müdürü Rıfat Kocaoğlu, iade-i ziyaretlere başladıklarını belirterek “Didim’de esnaflarımızın yanında yer alan kooperatifimizin olması esnafımız açısından sevindirici. Bizler de kurum olarak her zaman vatandaşımızın yanında ve vatandaş odaklı hizmet vermeye devam ediyoruz. Açılan SGK Didimlilerin kurumu.. Odalarımız, Kooperatiflerimiz, Sivil toplum örgütlerimiz kurumuna sahip çıksın. Bizler bugün varız yarın yokuz ama kurum her zaman burada; bu noktada her zaman hizmete hazırız.” dedi.

Didim Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ali İhsan Kubaliç ise yapılan ziyaretin kendilerini memnun ettiğini belirterek, göreve devraldıklarından bugüne yaptıkları çalışmalarla ilgili Kocaoğlu’na bilgiler verdi. Kubaliç Didim’de her zaman esnafın yanında olduklarını, sadece kooperatif değil yardım sandığı vasıtasıyla da üyelerine destek çıktıklarını belirterek Didim’de SGK hizmet binasının açılmasının memnuniyet verici olduğunu da sözlerine ekledi.

 

(İHA)

Share