logo

04 Haziran 2013

Didim Esra Karakaya Lisesi’nden Sokak Sergisi

Didim Esra Karakaya Anadolu Lisesi yıl sonu Resim ve Fotoğraf sergisi okulun önünden geçen Akdeniz Caddesinde beğeniye sunuldu.

Didim Esra Karakaya Anadolu Lisesi Resim Kulübü ile Fotoğrafçılık kulübünün ortaklaşa düzenledikleri sergi Akdeniz Caddesinde açıldı. Serginin açılışa Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Öksüz, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı. Okul Resim Öğretmeni Ayşe Tor Pekgöz ve Fotoğrafçılık Kulübü Rehber Öğretmeni Turgut Ege’nin öncülüğünden gerçekleşen sergide öğrencilerin yıl içerisinde yaptıkları resimler ile okul bünyesinden kurulan Kuş gözlem topluluğu üyesi öğrencilerin yıl boyunca çalışmaları ile serbest çalışmalar kapsamında çekilen fotoğraflar beğeniye sunuldu.

Kaymakam Ersin Emiroğlu sergiye tek tek gezerek öğretmenler ve öğrencilerden bilgiler aldı. Akdeniz Caddesi üzerinde açılan sergi halka da açık bırakılırken konuklara ikramlarda bulunuldu. Serginin bir gün sokakta açık kalacağı, Cuma gününe kadar da okul içerisinde ziyaretçilere açık kalacağı bildirildi.

 

(İHA)

Share