logo

17 Haziran 2013

Demircilere Can Suyu Kredisi

Nazilli Demirciler Odası ile Halkbank Nazilli Şubesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında oda üyelerine 3 aya kadar ertelemeli çok düşük oranlarda kredi faizi uygulanacak.

Nazilli Demirciler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Ekdial ve Halkbank A.Ş. adına Nazilli Şube Müdürü Oğuzhan Ocak'ın imzaladığı protokol ile Demirciler odasına bağlı 529 üye, çok uygun faiz oranlarında kredi kullanabilecek. Başkan Ekdial, protokol ile sanayi esnafının Halkbank’tan büyük destek alacağını ifade ederek, "Sanayi esnafımız için can suyu kabul edeceğimiz çok uygun oranlı kredi faizlerini en iyi şartlarda kullanacağız. Halkbank yönetimine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Nazilli Demirciler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Ekdial, 3 aya kadar ertelemesi olan 12 ay 0,72, 24 ay 0,75 ve 36 ay 0,77 oranlarındaki kredi faizleri gerçekten esnafımız açısından çok uygun oranlardır. Bu güne kadar hiçbir banka bu kadar düşük oranlarda kredi desteği vermemişti. Sanayi esnafımızı düşünerek destek veren Nazilli'mizin güzide bankası Halkbank'a çok teşekkür ediyorum. Sanayi esnafımız için can suyu kabul edeceğimiz çok uygun oranlı kredi faizlerini en iyi şartlarda kullanacağız. İşimizi geliştirmek, ilerletmek ve büyütmek için bankamızın verdiği bu desteği asla unutmayacağız. Ekonomik sıkıntıları büyük olan sanayi esnafımıza verilen bu destek çok önemli. Ticarette yaşanan maddi kazalar esnafımızı zor durumlara düşürebiliyor. Bu gibi durumlarda bankamızın desteği de esnafımızı rahatlatacak" dedi.

“ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

Halkbank A.Ş. adına Nazilli Şube Müdürü Oğuzhan Ocak, yaptığı açıklamada, "Şu anda esnaflara uyguladığımız en uygun oranlı faizle kredi kullandıracağız. Dün olduğu gibi bugün de yarında esnafımızın yanında olacağız. Demirciler Odası'nın yanında olmaktan dolayı çok mutluyuz. Onlara özel uyguladığımız kredi paketinden en iyi şekilde yararlanacaklarına inancım tam" dedi.

Protokol kapsamında oda üyesi firmaların, işletme kredisi ve gayri nakdi kredi ihtiyaçlarının banka kendi kaynaklarından veya dış kaynaklardan karşılanması, ayrıca diğer bankacılık ürün ve hizmetlerinden uygun şekilde yararlanması amaçlanıyor.

(İHA)

Share