logo

03 Temmuz 2013

CHP’den AYSO’ya Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) heyeti Aydın Sanayi Odası (AYSO)’nı ziyaret etti.

Ziyarete, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP Aydın Milletvekili Osman Aydın, CHP Kadın Kolları İl Başkanı Saadet Kavasgil, CHP Merkez İlçe Başkanı Barış Altıntaş,, İl Genel Meclis Üyesi Erol Öz ve İl Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Kaya katıldı..

CHP heyetini, AYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Y. Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Merve Alpargun Altıntaş ve Salih Fahlioğulları ile Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Yılmaz karşıladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Aydın Sanayi Odası’na yeni seçilen yönetim kurulu ve meclisinin Aydın sanayisi ve sanayicileri için hayırlı olması temennisinde bulundu.

AYSO Başkanı Mehmet Y. Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Aydın ekonomisin gelişmesi adına Aydın milletvekilleri ile her zaman ortak çalışmalar yapılması hususunda hazır olduklarını, Sanayi Odası olarak Aydın’ı özellikle yurt dışında en iyi şekilde tanıtarak yeni yatırımcıları kazanmak ve sonuçta dönem içerisinde bin faal sanayici üye ve 1 milyar dolar ihracatı gerçekleştirme hedefinde de ancak birlik ve beraberlik içinde ulaşabileceklerini kaydetti.

(İHA)

Share