logo

20 Ağustos 2013

CHP Pm Üyesi Yüksel, Didim’de Gündemi Değerlendirdi

CHP Parti Meclis Üyesi ve İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel, CHP Didim İlçe Örgütünü ziyaret etti.

Aydın İl Sorumlusu olan CHP Parti Meclis Üyesi ve İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel, CHP Didim İlçe Örgütünü ziyaret etti. Yerel seçim çalışmalarının hazırlıkları kapsamında gerçekleştirilen ziyarette Yüksel’i CHP Didim İlçe Başkanı Şavgu Aydın, Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, CHP Didim Belediye Başkan aday adayı Mehmet Soysalan, İlçe yöneticileri karşıladı.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan CHP Didim İlçe Başkanı Şavgu Aydın, Alaattin Yüksel’in aynı zamanda Aydın ilinde sorumlu vekil olduğunu ve yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretin yapıldığını söyledi.

CHP İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel ise, Aydın'da il merkezinin yanı sıra ilçeleri de gezdiğini belirterek, “İlk önce Didim’e geldik. Buradan Söke ve Kuşadası İlçe Örgütlerini ziyaret edeceğiz. Yerel seçim hazırlıklarını gözden geçiriyoruz. CHP’nin her zamankinden fazla olarak sorumlulukları olan bir parti; bu kapsamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Yüksel, hükümetin icraatlarını eleştirerek, “10 yıldır iktidarda olan bir parti halkı daha da yoksul hale getirdi. 33 milyon tarım emekçisi bugün büyükşehirlerde yada turizm bölgelerinde aç-susuz çalışır durumda. İşsizlik oranları bu iktidar zamanında en yüksek oranlara çıktı. Şu an ki oran yüzde 10,9 seviyesinde. Sadece işsizlik değil çalışan ama yoksul olan kesim oluşturuldu. AKP’yi Türkiye’nin başından uzaklaştırmak CHP’nin görevidir. İlk yerel seçimlerde AKP’yi Ege’den silmek istiyoruz. Biz Ege’den süpüreceğiz. Sonra Marmara’dan sonra Akdeniz daha sonra tüm Türkiye’den bunlar silinecekler. Bunun içinde örgütlerimiz güzel ve iyi çalışmalı” diye konuştu.

 

(İHA)

Share